Paslaugos

telefonu taisymas

Mūsų tikslas yra teikti greitas, bet kokybiškas paslaugas. Nenorime versti laukti nei vieno lankytojo, todėl darbo imamės čia ir dabar – atvyksime į Jūsų biurą, namus, susitiksime bet kurioje vietoje, kur Jums bus patogu aptarti problemą ar nustatyti remonto kaštus ir laiką.

Siūlome kokybiškas telefonų remonto paslaugas specializuojamės išmaniųjų telefonų remonto srityje, ekranų keitime, taip pat taisome kitus, programinius gedimus – operacinės sistemos perrašymu ir atnaujinimu, programiniu atrišimu, Jailbreak įvedimu ir t.t. Niekada neatsisakysime padėti su planšetinių kompiuterių remontu – tvarkome ir šių įrenginių gedimus.

Siūlome gamyklinio telefono atrišimo nuo bet kurio pasaulio operatoriaus paslaugas. Dažniausiai operatorius pririša iPhone telefonus, bet ne išimtis ir kiti modeliai – LG, HTC, Samsung. Kainos priklauso nuo operatoriaus ir telefono kilmės. Trukmė – nuo kelių valandų iki 2 savaičių. Kiekvienas atvėjis yra individualus, todėl kviečiame kreiptis su visai rūpimais klausimais – informacija yra nemokama! Daugeliu atvejų mums net nereikės atnešti telefono – viska sutvarkysime internetu.

Esant per didelėms remonto išlaidoms visuomet siūlome telefoną parduoti mums – tikrai ne už centus, juk Jums reikės įsigyti naują telefoną! Tuo mes taip pat galime pasirūpinti – surasti naują ar pasiūlyti jau turimą modelį, taip Jūs būsite tikri, kad telefoną įsigijote iš profesionalų už daug mažesnę kainą nei salone, bet tokį patį patikimą. Jei nuspesite telefoną skelbimų portaluose įsigyti patys – mielai vyksime su Jumis ar lauksime Jūsų mūsų biure telefono apžiūrai ir jo būklės vertinimui.

Jau greitai galėsime pasiūlyti platų aksesuarų bei apsaugų asortimentą – dangteliai, silikoniniai dėklai, kištukai, plėvelės, pakrovėjai ir dar daugiau! Sekite naujienas mūsų Facebook puslapyje ir viską sužinosite pirmieji.